Муфта-рукавички на коляску Коричнева

374,00 

Немає в наявності

Опис

Муфта-рукавчики

Такий важливий аксесуар для коляски, як муфти-рукавички на коляску здатні зігріти Ваші руки в будь-яку зимову погоду. З такими муфточками Вам не страшний мороз, сильний пронизливий вітер і рясний снігопад, тому, що Ваші ручки будуть знаходитися в теплі. Тим самим прогулянка з коляскою буде приємною і комфортною.

Конструктивно даний аксесуар для коляски добре продуманий і відрізняється повною універсальністю. Муфти можуть кріпитися на будь-якого типу і товщини ручку в будь-який колясці. При цьому сама рукавичка застібається кнопками.
Виріб являє собою дві окремі рукавички з двома манжетами на липучках в комплекті. Це, безсумнівно, дуже зручно і дає можливість одягати муфточки як на коляску з суцільною ручкою, так і на дві окремі ручки коляски (в основному такі ручки на візках прогулянках і на тростинка).

Розмір окремих рукавичок підійде для абсолютно будь-якої руки, навіть великий чоловічий. Повнорозмірні муфти зігріють руки як мами, так і тата, а прогулянка з дитиною в колясці буде доставляти тільки комфорт і задоволення.

 

Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, в залежності від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.

Додаткова інформація

Виробник

Розмір

Склад

, ,